İletişim Bilgilerimiz


Biz Nerdeyiz ?

Fadsan Sağlık ve Hijyen Ürünleri - Kurumsal
Biz Kimiz ?

FADSAN

Çağımızda her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan sağlık ve hijyen sektörünün gerekliliklerine daha iyi cevap vermek ve geleceğe hazırlanmak için FADSAN Sağlık Ve Hijyen Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. uzun fizibilite çalışmalarının ardından kurulmuştur. Dünyadaki en yeni teknolojik gelişmeleri de takip ederek, üretim tesisimiz modern yatırımlarla dünya standartlarına uygun hijyen koşullarında kurulmuş olup "clean room" teknolojisine sahiptir. En ileri teknolojiye sahip araştırma ve geliştirme ekiplerimiz kapsamlı müşteri içgörülerinden yararlanıyor önde olmalarına ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olabilmemizi sağlıyor. Ar- Ge departmanımızda ve üretim kadromuzda alanında uzman kimyager ve başarılı mühendisleri bulunmaktadır.

Ürünlerimizin tamamı ISO 22716:2013 GMP, ISO 22716:2013, ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, ISO 45001:2018 kalite sistemleri ile üretilmektedir.

Fadsan Group olarak nihai hedefimiz maksimum tüketici memnuniyeti sağlamaktır. Ve bu doğrultuda bizler gelişen teknolojileri de yakından takip ederek hijyenik ürünler sektöründe ulusal ve uluslararası müşterilerimizin taleplerini ve beklentilerini de gözeterek kaliteli, yenilikçi ve tüketicimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler üretmekteyiz.

Üretim Tesisi

Purpia Islak Mendil

Purpia Islak Mendillerimizi incelemek için tıklayınız...

Üretim Tesisi

Biolly Islak Mendil

Biolly Islak Mendillerimizi incelemek için tıklayınız...

FADSAN SAĞLIK ÜRÜNLERİ

Katalogumuzda ve Web sitemizde bulunan tüm ürünler kendi imalatımızdır...

Üretim Tesisi

Bilgi Bankası

Bilgi Bankası incelemek için tıklayınız...

Üretim Tesisi

Kalite Sertifikaları

Kalite Sertifikalarımızı incelemek için tıklayınız...

Üretim Tesisi

Online Katalog

Online Kataloğumuzu incelemek için tıklayınız...